SFP-zendontvangermodule

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40 KM SFP + optische transceivers OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + transceivers zijn ontworpen voor 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae, en het ondersteunt datasnelheden van 1,25 Gb / s tot 11,1 Gb / s Digitale diagnostiek is beschikbaar via de I2C-interface zoals gespecificeerd in de SFP + MSA . Kenmerken 1. 10Gb / s seriële optische interface conform 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Elektrische interface conform SFF-8431specificaties voor verbeterde 8.5 en 10 Gigabit insteekbare module met kleine vormfactor "SFP +" 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + optische transceivers OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 optische transceivers zijn ontworpen voor 10Gb / s seriële optische interfaces voor datacommunicatie met single mode fiber (SMF). De zendontvanger ondersteunt 9,953-11,1 Gb / s. De ontwerpen van de transceiver zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kostenbesparend om klanten de beste oplossingen voor datacom te bieden. Eigenschappen 1. Heet pluggable 2. 10Gb / s seriële optische interface 3. Afstand tot 10 km 4. Voldoet aan SFP + MSA 5. SFP MSA-pakket met duplex LC-connector 6. Digitale diagnostische ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10 Gb / s Inplugbare SFP-transceiver met korte golflengte OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 optische transceivers zijn ontworpen voor 10Gb / s seriële optische interfaces voor datacommunicatie met single mode fiber (SMF). De zendontvanger ondersteunt 9,953-11,1 Gb / s. De ontwerpen van de transceiver zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kostenbesparend om klanten de beste oplossingen voor datacom te bieden. Kenmerken ● Hot-pluggable ● 10Gb / s seriële optische interface ● Tot 10km afstand ● Voldoet aan SFP + MSA ● SFP MSA-pakket met duplex LC-connector ● Digitale diagnostische monitor ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80 KM SFP + optische transceivers OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + transceivers zijn ontworpen voor 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae, en het ondersteunt datasnelheden van 1,25 Gb / s tot 11,1 Gb / s Digitale diagnostiek is beschikbaar via de I2C-interface zoals gespecificeerd in de SFP + MSA . Kenmerken ● 10Gb / s seriële optische interface conform 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Elektrische interface conform SFF-8431 specificaties voor verbeterde 8.5 en 10 Gigabit insteekbare module met kleine vormfactor "SFP +" ● 2-draads ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s SFP + BIDI optische zendontvangers OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optische transceivers zijn ontworpen voor 10Gb / s seriële optische interfaces voor datacommunicatie met single mode fiber (SMF). De zendontvanger ondersteunt 9,953-11,1 Gb / s. De ontwerpen van de transceiver zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kostenbesparend om klanten de beste oplossingen voor datacom te bieden. Kenmerken ● Hot-pluggable ● 10Gb / s seriële optische interface ● Tot 80km afstand ● Voldoet aan SFP MSA ● SFP MSA-pakket met duplex LC-connector ● Digitale diagnosemonitor ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s SFP + Bidi optische zendontvangers OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 optische transceivers zijn ontworpen voor 10Gb / s seriële optische interfaces voor datacommunicatie met single mode fiber (SMF). De zendontvanger ondersteunt 9,953-11,1 Gb / s. De ontwerpen van de transceiver zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kostenbesparend om klanten de beste oplossingen voor datacom te bieden. Kenmerken ● Hot-pluggable ● 10Gb / s seriële optische interface ● Tot 80km afstand ● Voldoet aan SFP MSA ● SFP MSA-pakket met duplex LC-connector ● Digitale diagnosemonitor ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm XFP optische transceivers met meerdere snelheden OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP-transceivers zijn ontworpen voor 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW volgens 802.3ae en 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, en het ondersteunt datasnelheden van 9,953 Gb / s tot 11,1 Gb / s. Digitale diagnostiek is beschikbaar via de I2C-interface zoals gespecificeerd in de XFP MSA. De ontwerpen van de transceiver zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kostenbesparend om klanten de beste oplossingen voor datacom- en telecomtoepassingen te bieden. Functies ● Hot-pluggable ● Ondersteuning van bitsnelheden van 9,95 Gb / s tot 11,1 Gb / s ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm XFP optische transceivers met meerdere snelheden OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP-transceivers zijn ontworpen voor 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW volgens 802.3ae en 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, en het ondersteunt datasnelheden van 9,953 Gb / s tot 11,1 Gb / s. diagnostiek is beschikbaar via de I2C-interface zoals gespecificeerd in de XFP MSA. De ontwerpen van de transceiver zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kostenbesparend om klanten de beste oplossingen voor datacom- en telecomtoepassingen te bieden. Functies ● Hot-pluggable ● Ondersteuning van bitsnelheden van 9,95 Gb / s tot 11,1 Gb / s ● Hieronder ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm XFP optische transceivers met meerdere snelheden OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP-transceivers zijn ontworpen voor 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW per 802.3ae, en het ondersteunt datasnelheden van 9,953 Gb / s tot 11,1 Gb / s Digitale diagnostiek is beschikbaar via de I2C-interface zoals gespecificeerd in de XFP MSA. De ontwerpen van de zendontvanger zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kosteneffectief om klanten de beste oplossingen voor datacom- en telecomtoepassingen te bieden. Functies ● Hot-pluggable ● Ondersteuning van bitsnelheden van 9,95 Gb / s tot 11,1 Gb / s ● Stroomverbruik onder 2,5 W ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm XFP optische transceivers met meerdere snelheden OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP-transceivers zijn ontworpen voor 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW volgens 802.3ae en 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, en het ondersteunt datasnelheden van 9,953 Gb / s tot 11,1 Gb / s. diagnostiek is beschikbaar via de I2C-interface zoals gespecificeerd in de XFP MSA. De ontwerpen van de transceiver zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kostenbesparend om klanten de beste oplossingen voor datacom- en telecomtoepassingen te bieden. Functies ● Hot-pluggable ● Ondersteuning van bitsnelheden van 9,95 Gb / s tot 11,1 Gb / s ● Be ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Bidi XFP optische transceivers met meerdere snelheden OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI-transceivers zijn ontworpen voor 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW volgens 802.3ae en 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, en het ondersteunt gegevenssnelheden van 9,953 Gb / s tot 11,1 Gb / s. Digitale diagnostiek is beschikbaar via de I2C-interface zoals gespecificeerd in de XFP MSA. De ontwerpen van de transceiver zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kostenbesparend om klanten de beste oplossingen voor datacom- en telecomtoepassingen te bieden. Functies ● Hot-pluggable ● Ondersteuning van bitsnelheden van 9,95 Gb / s tot 11,1 Gb / s ● Hieronder ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Bidi XFP optische transceivers met meerdere snelheden OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI-transceivers zijn ontworpen voor 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW volgens 802.3ae en 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, en het ondersteunt gegevenssnelheden van 9,953 Gb / s tot 11,1 Gb / s. diagnostiek is beschikbaar via de I2C-interface zoals gespecificeerd in de XFP MSA. De ontwerpen van de transceiver zijn geoptimaliseerd voor hoge prestaties en kostenbesparend om klanten de beste oplossingen voor datacom- en telecomtoepassingen te bieden. Functies ● Hot-pluggable ● Ondersteuning van bitsnelheden van 9,95 Gb / s tot 11,1 Gb / s ● Hieronder ...