Vlecht

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Vezel Optische Vlecht

    Vezeloptische pigtails bieden een snelle manier om communicatieapparatuur in het veld te maken. Ze zijn ontworpen, vervaardigd en getest volgens het protocol en de prestaties worden bepaald door de industriële normen, die voldoen aan uw strengste mechanische en prestatiespecificaties. Feature 1. Het product gebruikt geïmporteerde keramische pinnen en importeert glasvezelkabels van hoge kwaliteit. 2. Introduceer buitenlandse geavanceerde slijptechnologie en slijpapparatuur om de centreerafwijking van de vezel te verzekeren ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC glasvezelvlecht

    Vezeloptische pigtails bieden een snelle manier om communicatieapparatuur in het veld te maken. Ze zijn ontworpen, vervaardigd en getest volgens het protocol en de prestaties worden bepaald door de industriële normen, die voldoen aan uw strengste mechanische en prestatiespecificaties. Specificatie Connector A LC Connector B Unterminated Vezelwijze 9 / 125μm Vezeltype Simplex Pools APC Kabeldiameter 0.9mm Mantel Materiaal PVC Mantel Kleur Geel Golflengte 1310nm / 1550nm Duurzaamheid> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Vezel Optische Vlecht

    Vezeloptische pigtails bieden een snelle manier om communicatieapparatuur in het veld te maken. Ze zijn ontworpen, vervaardigd en getest volgens het protocol en de prestaties worden bepaald door de industriële normen, die voldoen aan uw strengste mechanische en prestatiespecificaties. Specificatie Type connector FC Pools Type UPC / APC Vezelmodus OS2 9 / 125μm Golflengte 1310 / 1550nm Vezeltelling Simplexvezelkwaliteit G.652.D / G.657.A1 Invoegverlies ≤0.3dB Retourverlies UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...