Patch snoer

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Single Mode patchkabel

    Deze ST Single Mode patchkabel is een van de MT-serie connectoren. De adereindhulzen van de serie gebruiken twee geleidegaten met een diameter op het eindvlak van de adereindhuls en de geleidepen voor een nauwkeurige verbinding. Bovendien kan het worden verwerkt tot verschillende vormen van jumpers. Door het compacte ontwerp van de connector heeft de jumper een groot aantal kernen en een klein formaat. Aan de andere kant kan dit ST Single Mode patchsnoer op grote schaal worden gebruikt in omgevingen met geïntegreerde glasvezellijnen met hoge dichtheid ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Enkele modus naar multimode glasvezelpatchkabel

    Deze single-mode naar multimode glasvezel patchkabel is speciaal ontworpen om patchkabels te maken van het apparaat naar de glasvezelbekabeling. Deze dikkere beschermlaag wordt meestal gebruikt voor de verbinding tussen de optische transceiver en de aansluitdoos. Vergeleken met een gewoon snoer op de markt, is onze single mode naar multimode glasvezel patchkabel uitgerust met het voordeel van goede herhaalbaarheid, goede inter-plug prestaties en goede temperatuurstabiliteit. Aan de andere kant realiseert het ook ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC naar SC Single Mode patchkabel

    Dit SC naar SC patchsnoer met enkele modus heeft twee geleidegaten met een diameter op het eindvlak van de ferrule en de geleidepen voor een nauwkeurige verbinding. Het is heel gemakkelijk te installeren en er is geen speciaal onderhoud nodig. Bovendien kan het worden verwerkt tot verschillende vormen van MPO-jumpers. Uitgerust met een geavanceerd proces, kan onze SC naar SC single-mode patchkabel op grote schaal worden gebruikt in omgevingen met geïntegreerde glasvezellijnen met hoge dichtheid in het bedradingsproces, waardoor een hoge snelheid wordt gegarandeerd. O...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC naar LC Single Mode patchkabel

    Deze SC naar LC single mode patchkabel is verbonden met het optische transmissiesysteem, dat de functie van communicatie realiseert via optische koppeling, en er is niets in het coderingsformaat van het signaal. In vergelijking met een gewoon snoer op de markt, heeft ons SC naar LC single-mode patchsnoer de voordelen dat het gegevensoverdracht met ultralage latentie biedt en een ultrabrede voedingsspanning ondersteunt. Uitgerust met uitstekende stroombeveiliging en automatisch schakelen, ondersteunt het e ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ naar MTRJ glasvezelpatchkabel

    Dit MTRJ naar MTRJ patchsnoer is voorzien van een beschermende structuur, die de functie realiseert om schade van de omgeving aan de optische vezel, zoals water, brand, elektrische schokken, etc. Het middelpunt is de lichtdoorlatende glazen kern. In een multimode-vezel heeft de kern een diameter die ongeveer gelijk is aan de dikte van een mensenhaar. De single-mode vezelkern heeft een diameter. De buitenkant van de kern is omgeven door een glazen omhulsel met een lagere index van ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC naar LC Single Mode glasvezelpatchkabel

    Deze LC naar LC single mode glasvezel patchkabel kan een ideale voorziening zijn voor het aansluiten van het glasvezeldistributieframe en optische informatiebus aan de schakelaar, de verbinding tussen de schakelaars, de verbinding tussen de schakelaar en de computer en de verbinding tussen de optische informatie-aansluiting en de computer. Uitgerust met hoge prestaties, kan onze LC naar LC single-mode glasvezel patchkabel worden toegepast op het beheersubsysteem. Door het juiste formaat en het lichte gewicht, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Single Mode glasvezel patchkabel

    Dit LC-patchsnoer met enkele modus is vooral geschikt voor patchomgevingen met een hoge dichtheid. In vergelijking met een gewoon snoer op de markt, is dit snoer uitgerust met een ultrakleine connector, die meer ruimte bespaart in vergelijking met de normale kabeljumper zonder de trekkracht te beïnvloeden. En de staartmantel van de miniatuurconnector is korter dan de conventionele staartmantel van de LC-connector, wat meer ruimte bespaart voor kastbeheer. Door de hoge prestaties heeft ons LC Single Mode Patch Cord een kortere ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Single Mode patchkabel

    · Voldoet aan EIA / TIA 604-2 met keramische ferrule voor snelle bekabelingsnetwerken. · Bedrukte kabel helpt om verschillende kabels te verduidelijken en te herkennen. · Zirkonia keramische ferrule Optimum IL en RL. · Buigongevoelige glasvezelkabel levert uitstekende prestaties op het gebied van veerkracht. · K = K kartonnen verpakking biedt maximale bescherming voor uw artikelen. Specificatie Connector FC naar FC Mantel OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Vezelmodus 9 / 125μm Mantel Kleur Geel Polijsten APC naar APC Mantel Materiaal PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST naar ST OM3 duplex patchkabel

    · Voldoet aan EIA / TIA 604-2 met keramische ferrule voor snelle bekabelingsnetwerken. · Bedrukte kabel helpt om verschillende kabels te verduidelijken en te herkennen. · Zirkonia keramische ferrule Optimum IL en RL. · Buigongevoelige glasvezelkabel levert uitstekende prestaties op het gebied van veerkracht. · K = K kartonnen verpakking biedt maximale bescherming voor uw artikelen. Specificatie Connector ST naar ST Mantel OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Vezelwijze 50/125 μm OM3 Mantel Kleur Aqua Polijsten UPC naar UPC Mantel Materiaal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Invoeging ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC naar SC OM4 duplex patchkabel

    · Voldoet aan EIA / TIA 604-2 met keramische ferrule voor snelle bekabelingsnetwerken. · Bedrukte kabel helpt om verschillende kabels te verduidelijken en te herkennen. · Zirkonia keramische ferrule Optimum IL en RL. · Buigongevoelige glasvezelkabel levert uitstekende prestaties op het gebied van veerkracht. · K = K kartonnen verpakking biedt maximale bescherming voor uw artikelen. Specificatie Connector SC naar SC Mantel OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 mm Vezelwijze 50/125 μm OM4 Mantel Kleur Aqua Polijsten UPC naar UPC Mantel Materiaal PVC (OFNR), OFNP, LSZH Invoeging ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO naar LC duplex OM3 duplex patchkabel

    MPO naar LC Breakout-kabels zijn de beste keuze voor glasvezelnetwerken met hoge dichtheid. Het is specifiek ontworpen voor snelle Ethernet-, Fibre Channel-, datacenter- en Gigabit Ethernet-toepassingen. Deze kabelboom met 12 vezels wordt gebruikt voor het aansluiten van (6) SFP + op een MPO-adapterpaneel en MPO-trunk. Specificatie Connector A MPO Vrouwelijk (pinloos) Connector B LC UPC Duplexvezelmodus OM3 50/125 μm Golflengte 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Afstand 100m bij 850nm 10G Ethernet-afstand ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4-patchkabel

    De 50/125 μm OM4 multimode buigongevoelige glasvezelkabel is minder verzwakt wanneer deze wordt gebogen of gedraaid in vergelijking met traditionele glasvezelkabels en dit zal de installatie en het onderhoud van de glasvezelkabels efficiënter maken. Het kan ook meer ruimte besparen voor uw bekabeling met hoge dichtheid in datacenters, bedrijfsnetwerken, telecomkamers, serverfarms, cloudopslagnetwerken en overal waar glasvezelpatchkabels nodig zijn. Deze 50/125 OM4 multimode glasvezelkabel is ideaal voo ...
12 Volgende> >> Pagina 1/2