Vezel optische ontvanger

  • ZBR1001J Optical Receiver Manual

    ZBR1001J Optische ontvangerhandleiding

    1. Productoverzicht ZBR1001JL optische ontvanger is de nieuwste 1GHz FTTB optische ontvanger. Met een breed bereik dat optisch vermogen ontvangt, een hoog uitgangsniveau en een laag stroomverbruik. Het is de ideale uitrusting om het krachtige NGB-netwerk op te bouwen. 2. Prestatiekenmerken ■ Uitstekende optische AGC-besturingstechniek, wanneer het optische ingangsvermogen -9 ~ + 2dBm is, het uitgangsniveau, CTB en CSO in wezen ongewijzigd; ■ Downlink-werkfrequentie uitgebreid tot 1 GHz, RF-versterkerdeel neemt de hi ...
  • ZBR104A RFoG ONU xPON

    ZBR104A RFoG ONU xPON

    EATURES ■ xPON Pass Through ■ AGC-functie ■ Werking in burstmodus ■ Ondersteunt DOCSIS 3.0 of 3.1 ■ LED-indicatoren voor stroom AAN, optionele stroomtoevoer en retour Tx ■ -20dB-testpoort ■ 12VDC-voedingsadapter ■ Volgt SCTE 174-normen Toepassingen ■ CATV-, HFC-netwerken ■ RF over Glass Beschrijving PL10-4A compact optisch knooppunt is het ideale platform voor gebruik in FTTH- en FTTB-netwerken, en levert stroomopwaartse en stroomafwaartse DOCSIS-, spraak-, video- en hogesnelheidsdatadiensten via FTTX-toepassingen.PL10-4A heeft autom ...
  • ZHR1000SD FTTH High Level Optical Receiver

    ZHR1000SD FTTH Hoogwaardige optische ontvanger

    1 Productbeschrijving ZHR1000SD FTTH optische ontvanger is specifiek ontworpen voor CATV FTTH-netwerk. Het belangrijkste kenmerk is een laag stroomverbruik, AGC optische constante uitgangsniveau, klein volume en hoge betrouwbaarheid. De goedkeuring van een schaal van een aluminiumlegering, met ingebouwde optische controle AGC-schakeling, compacte structuur en externe modulaire voeding maken de installatie en debugging erg handig. Het is een ideaal product om een ​​FTTH CATV-netwerk op te bouwen. 2. Producteigenschap 1. Keurt GaAs-module goed als RF-versterker ...
  • Dual Input Optical Receiver ZBR202

    Dual Input optische ontvanger ZBR202

    ZBR202 optische ontvanger is de nieuwe 1 GHz tweewegschakelaar optische ontvanger. Met een breed bereik optisch ontvangend vermogen, hoog uitgangsniveau, laag stroomverbruik en compacte structuur, eenvoudig te installeren. Het is een ingebouwde optische schakelaar, wanneer een manier mislukt of onder de ingestelde drempelwaarde, schakelt het apparaat automatisch over naar een andere manier om de normale werking van de apparatuur te garanderen. Het is de ideale uitrusting om het krachtige NGB-netwerk op te bouwen. Kenmerken 1. Adopteer geavanceerde optische AGC-techniek; 2. twee ...
  • ZBR103A RFoG ONU

    ZBR103A RFoG ONU

    KENMERKEN ■ AGC-functie ■ Werking in burst-modus ■ Lasertype: FP of DFB ■ -20dB-testpoort ■ 12VDC-voedingsadapter ■ LED-indicatoren voor stroom AAN, ingangsvermogen en retour Tx-toepassingen ■ CATV-, HFC-netwerken ■ Beschrijving RF over glas ZBR103A compacte optische node is het ideale platform voor gebruik in FTTH- en FTTB-netwerken en levert stroomopwaartse en stroomafwaartse DOCSIS-, spraak-, video- en hogesnelheidsdatadiensten via FTTX-toepassingen. ZBR103A heeft automatische versterkingsregeling en burst-modusfunctie, compatibel met ...
  • FTTH Passive Photoelectric Converter ZHR28PD

    FTTH passieve foto-elektrische converter ZHR28PD

    Kenmerken 1.Bediening bandbreedte: 45 ~ 1000 MHz; 2. wanneer het optische ingangsvermogen -1dBm is: Analoog signaal: het optische uitgangsvermogen is 67dBµV (OMI = 4%); Digitaal signaal: het optische uitgangsvermogen is 61dBµV, MER> 38dB (EQ is UIT); 3. Wanneer het optische ingangsvermogen -10dBm is: Digitaal signaal: het optische uitgangsvermogen is 43dBµV, MER> 30dB (EQ is UIT); Het wordt aanbevolen dat het dynamische bereik van het optische ingangsvermogen -10 ~ 0dBm is. 4.Dit product heeft een F-type RF-uitgangspoort, metrisch of imperiaal, die wordt gespecificeerd door ...
  • Passive Optical Receiver

    Passieve optische ontvanger

    Specificatie ZHR10P-serie CATV-omzetter voor digitale televisie, glasvezel naar huis. Deze machine gebruikt de zeer gevoelige optische ontvangstbuis, zonder voeding, geen stroomverbruik. Het is een economische, flexibele applicatie-integratie, toepassing van glasvezel op het thuisnetwerk. Er zijn vijf soorten modelselectie: Functies Werkingsbandbreedte: 45-1000 MHz; (1) Wanneer het optische ingangsvermogen - 1dBm is: ① Analoog signaal: het optische uitgangsvermogen is 68dBuV (OMI = 4%); ② Graven ...
  • FTTH Passive Optical Receiver ZHR10B

    FTTH passieve optische ontvanger ZHR10B

    1. Overzicht ZHR10B-serie CATV-converter voor digitale televisie, glasvezel naar huis. I zijn machine keurt de zeer gevoelige optische ontvangende buis goed, zonder voeding, geen stroomverbruik. Wanneer het ingangsniveau van het optische uitgangsvermogen Pin = -1dBm, Vo = 68dBuV, kan economisch en flexibel de integratie van drie netwerken worden toegepast, glasvezel naar de thuisnetwerktoepassing. ZHR10B-uiterlijk van glazuur, er zijn twee soorten optisch gemaakte selectie. 2.Functies 1) Geen stroom nodig 2) Werkbandbreedte ...
  • FTTH mini Optical Receiver with WDM

    FTTH mini optische ontvanger met WDM

    Beschrijving De ZHR1000PD is een mini optische ontvanger voor binnen, gebouwd in WDM, ontworpen voor FTTP / FTTH transmissietoepassingen. Het levert uitstekende frequentie- en vervormingsreacties met weinig ruis, hoge RF-output en laag stroomverbruik. Het is een single-mode fibre-pig tailed en is verkrijgbaar met verschillende connectoropties. Interface Nee Beschrijving interface 1 RF OUT RF OUT1 F-connector 2 RF OUT2 optioneel 3 PWR Voedingsadapterpoort 4 PON 1490 / 1310mn data-interface SC / PC ...
  • ZHR1000P FTTH Optical Receiver

    ZHR1000P FTTH optische ontvanger

    De FTTH optische ontvanger uit de ZHR1000P-serie heeft hoge prestaties, een lager optisch vermogen van de ontvanger en lagere kosten voor CATV-operators die hoogwaardige en uitstekende FTTH-netwerkoplossingen bieden. ZHR1000PD speciaal ontworpen voor FTTP / FTTH-toepassingen. Hoge prestaties, laag optisch vermogen van de ontvanger en lagere kosten zijn de beste keuze voor de FTTH-oplossing voor MSO. WDM geïntegreerd voor videosignaal van 1550 nm en gegevenssignaal van 1490 nm / 1310 nm in één vezel. Reflectie 1490nm / 1310nm voor het aansluiten van ONT-apparaat. Ze zijn zeer geschikt ...
  • ZHR1000MF FTTH Fiber Optical Receiver

    ZHR1000MF FTTH optische vezelontvanger

    Overzicht ZHR1000MF Mini Optisch knooppunt heeft hoge prestaties, goede betrouwbaarheid, laag stroomverbruik, klein volume en goed voor het netwerk van Fiber To The Node / Fiber To Home (FTTH). Eigenschappen • Met bandfilter en passeert slechts 1550nm. • Frequentie 40 MHz-1002 MHz. • Galliumarsenideversterker gebruikt met een goede prestatie-index. • Er is een metrisch systeem (of Engels systeem) radiofrequentie-uitgang en een DC12V ~ 15V onafhankelijke DC-voedingspoort. • Kleine gegoten aluminium behuizing, mooi ...
  • FTTH WDM Fiber Optical Receiver

    FTTH WDM optische vezelontvanger

      Parameters Optiek Kenmerk CATV Werkgolflengte nm 1260 ~ 1620 1540 ~ 1563 Doorlaat golflengte nm 1310 en 1490 Kanaalisolatie dB ≥40 1550nm & 1490nm Verantwoordelijkheid A / W ≥0,85 1310nm Ontvangstvermogen dBm ≥0,9 1550nm & 1490nm + 2 ~ -10 Analoge tv (CNR > 45dB) Optisch retourverlies dB + 2 ~ -20 Digitale TV (MER > 29dB) ≥55 Glasvezelconnector SC / APC LC / APC RF-functie Werkbandbreedte MHz 47-1002 ...
12 Volgende> >> Pagina 1/2