2 poorten Ethernet naar glasvezel mediaconverter ZJ-100102-25

2 poorten Ethernet naar glasvezel mediaconverter ZJ-100102-25

Korte beschrijving:


Product detail

Productlabels

10 / 100M Fiber Media Converter converteert 100BASE-FX-glasvezel naar 100Base-TX koperen media of vice versa. Bied een gemakkelijke en economische oplossing om een ​​op koper gebaseerd netwerk te upgraden naar glasvezel om het signaalbereik te vergroten. Transmissieafstand van Media Converter tot 120 KM. Plug-and-play-ontwerp, eenvoudig te installeren. Het kan worden gebruikt als stand-alone of gemonteerd in een 2U 14-slot mediaconverterchassis met gecentraliseerde voeding.

Specificatie

• 10 / 100M 2-poorts Ethernet naar glasvezel mediaconverter

• Automatische onderhandeling van halve of volledige duplex

• 10/100 Mbps auto-onderhandeling voor koperen poort

• Auto MDI / MDI-X voor koperen poort

• Voldoet aan IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3

• Ondersteuning Link Fault Pass Through-functie

• Plug-and-play installatie

• Verleng de netwerkafstand tot 100 km

• SC / FC / ST-glasvezelpoort optioneel, WDM

• Kan worden ingebouwd in een 2U 14-slot mediaconverterchassis

Specificatie

  productnaam  10 / 100M 2-poorts ethernet-naar-glasvezel mediaconverter (enkele vezel, dubbele vezel)
  product Model  ZJ-100102-25
  Conforme normen  IEEE802.3 / u / z / ab, 10Base-T, 100Base-TX 1000Base-TX
  Koppel  RJ-45: 2 × 10 / 100Base-TX Vezel: 1 × 10 / 100Base-FX (ST / SC / FC-connector)
  Netwerkmedia  10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 meter) 100BASE-TX: Cat5 of hoger UTP (≤100 meter) 1000BASE-TX: Cat6 of hoger UTP (≤100 meter)
  Vezelmedia  Multi-mode: 2 KM Single-mode: 25/40/60/80 KM
 Optische kabel  UTP: cat.5 / cat.6Max afstand 100mVezel (enkele modus): 8 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125
  Flow Control  Full-duplexIEEE802.3x Flow ControlHalf-duplex tegendruk flow control
 Transmissieafstand  Enkele modus 20-100 km
  Kracht  DC5V1A
  Consumptie  <5w
  Werkomgeving  Werktemperatuur: -3060 ℃; Opslagtemperatuur: -3575 ℃Relatieve vochtigheid: 5% ~ 95% (geen condensatie)
   Shell  Ijzer
  Paklijst  Media Converter × 1 st / paar Voedingsadapter × 1 st / paar Gebruikershandleiding × 1 st

Certificaat van kwaliteit × 1 st

Garantiekaart × 1 st

  MTBF  300.000 uur
  Gewicht en maat  Gewicht van het product: 0,7 kg Productafmetingen (L × B × H): 11 cm × 7 cm × 2,5 cm
  Garantie  3 jaar

  • Vorige:
  • De volgende:

  • Schrijf hier uw bericht en stuur het naar ons