10M / 100M mediaconvertor

  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 poorten Ethernet naar glasvezel mediaconverter ZJ-100102-25

    10 / 100M Fiber Media Converter converteert 100BASE-FX-glasvezel naar 100Base-TX koperen media of vice versa. Bied een gemakkelijke en economische oplossing om een ​​op koper gebaseerd netwerk te upgraden naar glasvezel om het signaalbereik te vergroten. Transmissieafstand van Media Converter tot 120 KM. Plug-and-play-ontwerp, eenvoudig te installeren. Het kan worden gebruikt als stand-alone of gemonteerd in een 2U 14-slot mediaconverterchassis met gecentraliseerde voeding. Specificatie • 10 / 100M 2-poorts Ethernet naar glasvezel mediaconverter • Half of vol d ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000 Mbps enkele vezel mediaconverter ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M glasvezel mediaconverter converteert 1000BASE-FX glasvezel naar 1000Base-TX koperen media of vice versa. Bied een gemakkelijke en economische oplossing om een ​​op koper gebaseerd netwerk te upgraden naar glasvezel om het signaalbereik te vergroten. Transmissieafstand van Media Converter tot 120 KM. Plug-and-play-ontwerp, eenvoudig te installeren. Het kan worden gebruikt als stand-alone of gemonteerd in een 2U 14-slot mediaconverterchassis met gecentraliseerde voeding. Kenmerken • 10/100 / 1000M mediaconverter, enkele modus enkele vezel • Halve ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000 Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M glasvezel mediaconverter converteert 1000BASE-FX glasvezel naar 1000Base-TX koperen media of vice versa. Bied een gemakkelijke en economische oplossing om een ​​op koper gebaseerd netwerk te upgraden naar glasvezel om het signaalbereik te vergroten. Transmissieafstand van Media Converter tot 120 KM. Plug-and-play-ontwerp, eenvoudig te installeren. Het kan worden gebruikt als stand-alone of gemonteerd in een 2U 14-slot mediaconverterchassis met gecentraliseerde voeding. Kenmerken • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Dual Fiber • Half of ...